Jakość

ArtGeeko to nie tylko znakomita jakość wydruków na kredzie matowej o gramaturze 150g/m² – ale także wyjątkowe projekty.

Każdy z plakatów przygotowywany jest specjalnie na potrzeby marki ArtGeeko. Większość projektów przygotowywana jest od podstaw na podstawie danych, szkiców lub zdjęć dostępnych często w domenie publicznej – lecz rzadko dostępnych w formach zbiorczych jako profesjonalne opracowania.

Właśnie dlatego nasze plakaty są tak wyjątkowe. Grafiki, informacje i zestawienia zawarte na plakatach ArtGeeko poruszają często tematy niezwykłe, hermetyczne, wymagające poszukiwań, lub przedstawiające piękno samej prezentacji danych.

Przykładamy dużą wagę do tego aby zamówione plakaty i ramki dotarły do Ciebie w doskonałym stanie.

Dlatego na każdym etapie produkcji i pakowania dbamy o to aby zamówione materiały spełniały najwyższe standardy jakości i nie posiadały uszkodzeń mechanicznych. Kolorowe plakaty, zwłaszcza te z dużym nasyceniem, przy niewłaściwym  procesie druku, osuszaniu, przechowywaniu lub pakowaniu mogą stracić na swojej jakości.

Pakowanie zamówionych przesyłek także wymaga wiele uwagi i staranności, aby plakaty nie dotarły do Was uszkodzone lub odbarwione. Właśnie dlatego każdy plakat pakujemy w specjalnych, zabezpieczonych tubach, a każdy kontakt z wydrukami wykonywany jest przy użyciu bawełnianych rękawiczek.